Tikras gyvos muzikos koncertas yra tai, kas daro Jūsų renginį išskirtiniu.

Nuo 2007 metų kuriame išskirtinius gyvos muzikos projektus privatiems verslo renginiams, įmonėms, vestuvėms, įvairioms konferencijoms. Kiekviename renginyje stengiamės pabrėžti gyvos muzikos svarbą renginio nuotaikai ir sėkmei, todėl kartu su išskirtine gyvos muzikos programa paruošiame visą scenos apipavidalinimą, specialų koncertinį apšvietimą ir įgarsinimą.

Per daugiau nei dešimt agentūros veiklos metų esame sukūrę daugybę ypatingų koncertų privačiuose renginiuose, pradedant jaukiomis vestuvėmis baigiant didžiuliais įmonių renginiais.

Kiekvienais metais atnaujindami ir papildydami teminių gyvos muzikos projektų katalogą galime pasiūlyti vis naujų muzikinių idėjų renginiams pagal naujausias muzikines tendencijas su aktualiausiais išskirtiniais gyvos muzikos atlikėjais.

Visus muzikos projektus ir koncertinio įgarsinimo bei apšvietimo sprendimus kuriame galvodami apie kliento lūkesčius turėti skoningą, kokybišką, gerą laiką ir visapusišką kokybinį ir estetinį renginio muzikinės dalies išskirtinumą.

Gyva muzika ir tikri koncertai Jūsų privačiuose renginiuose yra tai, ką galite užsisakyti mūsų puslapyje taip perleisdami dalį savo renginio rūpesčių mums.

Mūsų paslaugos

01

Teminiai gyvos muzikos projektai

Originalūs gyvos muzikos projektai verslo renginiams ir asmeninėms šventėms. Galite rinktis iš kelių dešimčių profesionaliai paruoštų gyvai atliekamų įvairių muzikos stilių programų su geriausiais šalies gyvos muzikos scenos atstovais.

02

Kocertinės technikos nuoma

Profesionali pasaulinių gamintojų koncertinė įgarsinimo ir apšvietimo technika gyvai atliekamos ir klubinės muzikos koncertams.

03

Didžėjai renginiams

Patyrę universalūs renginių didžėjai įmonių renginiams ir privačioms šventėms.

Rinkitės iš
dešimčių atlikėjų

Turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas?