Mūsų paslaugos

Teminiai gyvos muzikos projektai

Specializuojamės skoningos, kokybiškai atliekamos muzikos programų sudarymu privatiems renginiams. Galite rinktis iš jau paruoštų originalių teminių gyvos muzikos projektų su profesionaliais šalies muzikantais ir atlikėjais – Monika Liu, Justinu Jaručiu, Auguste Vedrickaite, Shorena, Baiba Skurstene, Queens of Roses, Justu Lapatinsku, Rūta Žibaityte, Petru Dauniu, Julija Jegorova ir kt. Taip pat galite susikurti ir konkrečiai savo teminę muzikos programą iš savo mėgstamiausios muzikos, atliekamos jūsų mėgstamų atlikėjų.

Koncertinės technikos nuoma

Teikiame profesionalios garso ir apšvietimo technikos nuomos ir aptarnavimo paslaugas privačiuose ir viešuosiuose renginiuose. Naudodami tik geriausiai vertinamų gamintojų techniką siekiame, kad kiekvienas renginys, kuriame dalyvauja gyvos muzikos atlikėjai virstų tikru koncertu su visais tam būtinais techniniais ir scenografiniais elementais – scena, profesionaliu koncertiniu scenos ir aplinkos erdvių apšvietimu bei konkrečiai erdvei subalansuotu garsu ir visa tai aptarnaujančia patyrusia komanda.

Turite klausimų? Susisiekite!

Renginio pobūdis:

Įgyvendinti apšvietimo ir įgarsinimo projektai:

Renginio didžėjus

Ši pozicija renginyje yra labai svarbi, nes būtent didžėjus pasitinka svečius skoninga muzika ir lydi juos viso vakaro metu. Didžėjus dirba su renginio vedėju, augina renginio nuotaiką ir padeda vedėjui moderuoti viso renginio eigą.

Siūlome tik ilgametę patirtį turinčius universalius privačių renginių didžėjus, kurie pagal konkrečius pageidavimus ir renginio temą paruošia muzikinę programą, kurią gali praplėsti, paįvairinti atsižvelgdami į konkrečius pageidavimus ar renginio nuotaikas.

Įrašykite savo kontaktinius duomenis ir mūsų komanda su jumis
susisieks dėl didžėjaus paslaugų.

Turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas?