4 svarbiausi dalykai, kuriais pasirūpinsime mes: užvedantis koncertas, skoningas apšvietimas, geras DJ, subalansuotas garsas.

Tikime, kad privačiose šventėse labai reikia geros muzikos patirčių. Žinome, kad tokias kelia profesionaliai atliekama muzika, o sustiprina kokybiškas vaizdas, geras garsas bei tikras atlikėjų ir publikos ryšys.

Mes įtraukiame visas jūsų jusles: profesionaliai apšviečiame scenos, šokių aikštelės, vakarienės erdves, tinkamai jas įgarsiname, naudojame projekcijas vaizdo ekranuose ir taip sukuriame vientisą šventės jausmą. Mūsų DJ groja jums, o ne sau. Gyvos muzikos projektai užburia šokių muzikos, roko, disko, pop muzikos garsais ir istorijomis.

Nuo 2007 metų rūpinamės, kad jūsų renginiuose muzika skambėtų ir atrodytų taip, kaip ji turi atrodyti ir skambėti. Šimtuose įmonių vakarėlių, vestuvių, jubiliejų ir konferencijų siekėme, kad mūsų gyvos muzikos projektai žmones įkvėptų, įtrauktų į bendrą išgyvenimą, kuriuo norėtų dalintis. Saugome užtarnautą profesionalų vardą, atsakingai ruošiamės kiekvienam koncertui, nesvarbu, arenoje ar vestuvių palapinėje jis vyktų.

Rinkitės iš
dešimčių atlikėjų

Įdomu, bet abejojate dėl kainos?