fbpx

Fancy Music

Įsivaizduokite save ir savo artimiausią kompaniją vakarėlyje po atviru dangumi, palmėmis, o gal gražioje salėje ar lietuviškos gamtos apsuptyje, skambant geriausiems šokių muzikos hitams?  O jei dar visa tai atliekama gyvai? Projektas „Fancy Music“ su Paulina Paukštaityte ir elektroninių instrumentų profesionalų grupe visa tai perteikia gyvai! Projekto repertuaras sudarytas iš rinktinių house, šokių ir geriausios pop muzikos hitų. Koncertuose naudojama specialiai sukurta objektų ir apšvietimo scenografija sukuria ypatingą išskirtinumą jūsų renginiui ir koncertui. Projekto dalyviai – scenos profesionaliai – prodiuseris Julius Valančauskas, elektroninių ritminių instrumentų virtuozas Edgaras Žaltauskas ir pagrindinė vokalistė – Lietuvos balso, bei kitų tarptautinių konkursų finalininkė – Paulina Paukštaitytė.  Projektas rekomenduojamas skoningoms asmeninėms šventėms, įmonių renginiams, vestuvėms. Šis projektas gali būti atliekamas duetu su Viliumi Popendikiu.

Ocean Drive LIVE

Projektas „Ocean Drive LIVE“ perteikia geriausias emocijas, kylančias šokant po atviru dangumi VIduržemio jūros Rivjeros vakarėliuose. Įsivaizduokite vakarėlį Sent Tropeze, Porto Fino ar Nicoje, o gal Graikijos salose ar Italijos Rivjeroje – visa tai galite patirti ir savo vakarėlyje Lietuvoje! Projekto repertuaras sudarytas iš rinktinių house, šokių ir geriausios pop muzikos hitų. Programa sudaryta taip, kad šokių energetika augtų nuo pat koncerto pradžios ir pasiektų kulminaciją pilnoje šokių aikštelėje. Koncertuose naudojama specialiai sukurta objektų ir apšvietimo scenografija sukuria ypatingą išskirtinumą jūsų renginiui ir koncertui.. Projekto dalyviai – scenos profesionaliai – prodiuseris Julius Valančauskas, elektroninių ritminių instrumentų virtuozas Edgaras Žaltauskas ir pagrindinis vokalistas Vilius Popendikis.  Projektas rekomenduojamas skoningoms asmeninėms šventėms, įmonių renginiams, vestuvėms.

90s LIVE!

Tranki muzika, neoniniai šokėjai ir amžinas vakarėlis – taip prisimename 90s Epochą. Projektas „90s LIVE“ ją pristato ir kuria naujai, gyvai ir energingai su Jurgiu Brūzga priešakyje. Įsivaizduokite savo vakarėlį 90s dvasia, tuo mes ir pasirūpinsime – nuo stilingo kokybiško gyvai atliekamos 90s muzikos projekto iki teminio šios epochos koncertinio apšvietimo tiek scenoje tiek ir šokių aikštelėje. Paskatinkite savo renginio auditoriją prisidėti prie bendros atmosferos sukūrimo pasirenkant tinkamą teminę aprangą ir nepakartojamas vakarėlis – garantuotas. „90s LIVE“ atliekamų kūrinių programa jums iš karto padiktuos teigiamą vakarėlio energiją! Projektas rekomenduojamas komandos formavimo renginiams, neformaliems verslo vakarėliams, asmeninėms šventėms, vestuvėms ir gimtadieniams.

We Love Daft Punk!

Du paslaptingi personažai tampa jūsų vakarėlio staigmena. Netikėtai pasirodo tarp svečių, su jais fotografuojasi ir lipa į sceną atlikti neįtikėtiną vakarėlio programą gyvai, naudodami elektroninius instrumetus, ritmo mašinas ir specialius vokalinius efektus. Pilna koncertinė šokių muzikos vakarėlio programa, skambant „We Love Daft Punk“ ritmams ir reivams!

Unikalus, visiškai gyvai atliekamas, muzikos projektas „We Love Daft Punk“ identiškai atkuria ir perteikia legendiniam elektronikos duetui būdingus garsus, įvaizdį ir reivo energiją. Už specialiai šiam projektui Meksikoje sukurtų kostiumų slepiasi du muzikos prodiuseriai. Visa programa chronologiškai perteikia rinktinius „ Daft Punk“ kūrinius iš albumų „Homework“ (1997), „Discovery“ (2001), „Human After All“ (2005), „Random Access Memories“ (2013), „Encore Candy & Instrumentals“ bei dueto prodiusuotus kūrinius. Kruopščiai ir tiksliai atliekama programa, naudojant specialiai projektui parinktus muzikos instrumentus bei sukurtus apšvietimo sprendimus tiesiog nukelia į patį tikriausią elektroninio reivo vakarėlį! Pasirodymą galima papildyti jūsų pasirinkto atlikėjo vokaliniu atlikimu. Jau įsivaizduojate savo kolektyvą šiame elektroninės muzikos šėlsme?

 

Souled Out

Amžina vasara, saulė, vandenynas ir labiausiai užvedanti funk muzika su Karibų prieskoniu, o gal laukinis kokteilių vakarėlis prie baseino po palmėmis? Būtent tai ir sukuria gyvos muzikos projektas Souled Out“! Rinktiniai visų laikų šokių, Soul, R’n’b ir Funk muzikos hitai atliekami vienų geriausių Lietuvos muzikantų ir soul’o vokalisto iš Berlyno – Federik Nnaji. Projekte atliekamų kūrinių repertuaras labai platus – nuo 8-tame dešimtmetyje išleisto Stevie Wonder Superstitionir užvedančių Disco eros hitų iki šių dienų hitų, tačiau didžiausias dėmesys – 90s eros funk ir r’n’b šokių muzikos jausmui ir energijai. Programa specialiai aranžuota taip, kad visi pajaustų Niujorko ir Los Andželo pakrantės vaibą savo įsimintiniausiame vakarėlyje!

Keyper

Šiuolaikinės elektroninės šokių muzikos duetas „Keyper“ kurio pagrindiniai nariai ir vokalistai – Mantvydas Čiuplys ir Kasparas Mėginis, pristato žymiausius pastarojo dešimtmečio šokių muzikos hitus gyvai. Visos muzikinės aranžuotės paruoštos „Mash Up“ stiliumi taip, kad vakarėlio metu atlikėjai galėtų reaguoti į publikos užsivedimą ir skonį. Koncerto metu publika išgirs per 30 žymiausių, kūrinių. Repertuaras nuolat papildomas naujausiais šokių muzikos kūriniais. Pagrindinė projekto sudėtis – šie du prodiuseriai, tačiau pageidaujant prie projekto prijungiami dar 2 nariai, pastiprinantys programą gyva gitaros linija bei elektroniniais mušamaisiais. Projektas rekomenduojamas privačioms asmeninėms šventėms ir verslo renginių vakarinei daliai.

Diskoteka su Egidijumi Sipavičiumi

Muzikos projekto „Diskoteka“ koncertinę programą sudaro rinktinė lietuviška ir užsienio atlikėjų muzika, skambėjusi legendinėse diskotekose ir vėl naujai atrasta šiuolaikiniuose muzikos klubuose. Savo privačiam renginiui galite užsisakyti šią muzikinę programą atliekamą vieno žymiausių Lietuvos atlikėjų – Egidijaus Sipavičiaus, kartu su rinktinių muzikantų grupe. Kiekviena daina praturtinama išskirtinėmis aranžuotėmis ir nepakartojama Egidijaus Sipavičiaus charizma. Projektą rekomenduojame užsisakyti vestuvėms, verslo renginiams ir kitoms privačioms šventėms.

Rhythm Is A Dancer!

Projektas „Rhythm Is A Dancer!“ pristato geriausius ir stilingiausius šokių ir RnB muzikos hitus gyvai. Projekto pagrindinis balsas ir siela – unikali vokalistė Daiva Starinskaitė, gerai žinoma kaip grupės „Keymono“ ir įvairių Soul, Electro ir Hiphopo muzikos projektų dalyvė. Unikali muzikinė programa, sudaryta taip, kad šokių vakarėlis liktų nepamirštamas. Repertuare skamba vieni žymiausių šių dienų ir praėjusių kelių dešimtmečių šokių muzikos hitų. Programa atliekama gyvai, naudojant specialius ritmo efektus suteikiančius sodraus skambesio ir muzikinės energijos.

Programa rekomenduojama stilingiems įmonių vakarėliams, išskirtinėms vestuvėms.

Back To The Roots

Projektas „Back To The Roots“ pristato geriausius 70s, 80s ir 90s epochų šokių muzikos hitus gyvai. Unikali muzikinė programa, sudaryta remiantis „Billboard“ archyvais, perkamiausių to laikotarpio singlų sąrašais beivaidybinių filmų garso takelių reitingais. Pasirodyme jungiama devintojo dešimtmečio muzika, sceninė išvaizda ir energinga choreografija. „BackTo The Roots“ visus kūrinius atlieka identiškai originaliam atlikimui. Pagrindinė projekto vokalistė – Baiba Skurstene – profesionali atlikėja iš Latvijos, daugelio tarptautinių džiazo konkursų nugalėtoja, aktyvi Lietuvos gyvos muzikos scenos veikėja. Ši profesionaliai ir gyvybingai atliekama programa nepalieka abejingų jau beveik dešimt metų. Lietuvos mastu taiyra ilgiausiai sėkmingai gyvuojantis teminis gyvos muzikos projektas. Programa rekomenduojamas asmeninėms šventėms, privatiems verslo renginių vakarėliams.

ABBA ir Pasaulio šokių muzikos hitai

Pagrindinės projekto vokalistės – nuostabaus balso duetas – Akvilė Kisielienė ir Dileta Kisielienė. Jau dešimt metų, scenoje kartu praleidusios atlikėjos yra žinomos grupės „Queens of Roses“ lyderės, sužavėjusios jau ne vieną klausytoją. Programoje „ABBA ir Pasaulio šokių muzikos hitai“ gyvai atliekamos geriausios legendinės paskutinių dešimtmečių šokių muzikos dainos. Įvairioms kartoms puikiai pažįstami kūriniai, skambantys atlikėjų „ABBA“, Cher, Whitney Houston, Rod Stewart, Tina Turner, Madonna, E. Sipavičiaus, „Blondie“ ir kitų repertuaruose. Ypatingas sceninis įvaizdis, stiprūs balsai ir šokti verčiantis ritmas leidžia atsipalaiduoti ir pašėlti kiekvienam gyvai atliekamos muzikos gerbėjui. Ši koncertinė programa rekomenduojama vestuvėms, šventiniams verslo renginiams, asmeninėms ir šeimos šventėms.