fbpx

Fancy Music

Įsivaizduokite save ir savo artimiausią kompaniją vakarėlyje po atviru dangumi, palmėmis, o gal gražioje salėje ar lietuviškos gamtos apsuptyje, skambant geriausiems šokių muzikos hitams?  O jei dar visa tai atliekama gyvai? Projektas „Fancy Music“ su Paulina Paukštaityte ir elektroninių instrumentų profesionalų grupe visa tai perteikia gyvai! Projekto repertuaras sudarytas iš rinktinių house, šokių ir geriausios pop muzikos hitų. Koncertuose naudojama specialiai sukurta objektų ir apšvietimo scenografija sukuria ypatingą išskirtinumą jūsų renginiui ir koncertui. Projekto dalyviai – scenos profesionaliai – prodiuseris Julius Valančauskas, elektroninių ritminių instrumentų virtuozas Edgaras Žaltauskas ir pagrindinė vokalistė – Lietuvos balso, bei kitų tarptautinių konkursų finalininkė – Paulina Paukštaitytė.  Projektas rekomenduojamas skoningoms asmeninėms šventėms, įmonių renginiams, vestuvėms. Šis projektas gali būti atliekamas duetu su Viliumi Popendikiu.

Ocean Drive LIVE

Projektas „Ocean Drive LIVE“ perteikia geriausias emocijas, kylančias šokant po atviru dangumi VIduržemio jūros Rivjeros vakarėliuose. Įsivaizduokite vakarėlį Sent Tropeze, Porto Fino ar Nicoje, o gal Graikijos salose ar Italijos Rivjeroje – visa tai galite patirti ir savo vakarėlyje Lietuvoje! Projekto repertuaras sudarytas iš rinktinių house, šokių ir geriausios pop muzikos hitų. Programa sudaryta taip, kad šokių energetika augtų nuo pat koncerto pradžios ir pasiektų kulminaciją pilnoje šokių aikštelėje. Koncertuose naudojama specialiai sukurta objektų ir apšvietimo scenografija sukuria ypatingą išskirtinumą jūsų renginiui ir koncertui.. Projekto dalyviai – scenos profesionaliai – prodiuseris Julius Valančauskas, elektroninių ritminių instrumentų virtuozas Edgaras Žaltauskas ir pagrindinis vokalistas Vilius Popendikis.  Projektas rekomenduojamas skoningoms asmeninėms šventėms, įmonių renginiams, vestuvėms.

90s LIVE!

Tranki muzika, neoniniai šokėjai ir amžinas vakarėlis – taip prisimename 90s Epochą. Projektas „90s LIVE“ ją pristato ir kuria naujai, gyvai ir energingai su Jurgiu Brūzga priešakyje. Įsivaizduokite savo vakarėlį 90s dvasia, tuo mes ir pasirūpinsime – nuo stilingo kokybiško gyvai atliekamos 90s muzikos projekto iki teminio šios epochos koncertinio apšvietimo tiek scenoje tiek ir šokių aikštelėje. Paskatinkite savo renginio auditoriją prisidėti prie bendros atmosferos sukūrimo pasirenkant tinkamą teminę aprangą ir nepakartojamas vakarėlis – garantuotas. „90s LIVE“ atliekamų kūrinių programa jums iš karto padiktuos teigiamą vakarėlio energiją! Projektas rekomenduojamas komandos formavimo renginiams, neformaliems verslo vakarėliams, asmeninėms šventėms, vestuvėms ir gimtadieniams.

We Love Daft Punk!

Du paslaptingi personažai tampa jūsų vakarėlio staigmena. Netikėtai pasirodo tarp svečių, su jais fotografuojasi ir lipa į sceną atlikti neįtikėtiną vakarėlio programą gyvai, naudodami elektroninius instrumetus, ritmo mašinas ir specialius vokalinius efektus. Pilna koncertinė šokių muzikos vakarėlio programa, skambant „We Love Daft Punk“ ritmams ir reivams!

Unikalus, visiškai gyvai atliekamas, muzikos projektas „We Love Daft Punk“ identiškai atkuria ir perteikia legendiniam elektronikos duetui būdingus garsus, įvaizdį ir reivo energiją. Už specialiai šiam projektui Meksikoje sukurtų kostiumų slepiasi du muzikos prodiuseriai. Visa programa chronologiškai perteikia rinktinius „ Daft Punk“ kūrinius iš albumų „Homework“ (1997), „Discovery“ (2001), „Human After All“ (2005), „Random Access Memories“ (2013), „Encore Candy & Instrumentals“ bei dueto prodiusuotus kūrinius. Kruopščiai ir tiksliai atliekama programa, naudojant specialiai projektui parinktus muzikos instrumentus bei sukurtus apšvietimo sprendimus tiesiog nukelia į patį tikriausią elektroninio reivo vakarėlį! Pasirodymą galima papildyti jūsų pasirinkto atlikėjo vokaliniu atlikimu. Jau įsivaizduojate savo kolektyvą šiame elektroninės muzikos šėlsme?

 

Makchu Pikchu

„Makchu Pikchu“ yra grupė – vakarėlis, atliekanti žymiausius ir energingiausius populiariojo roko ir rokenrolo kūrinius su veržlia energija ir užsidegimu. Vokalas, mušamieji, klavišiniai, gitara ir bosinė gitara – derinys subalansuotas šėlti. Šis penketas tuo gyvena ir mėgaujasi! Jiems neužtenka patiems šėlti scenoje jie priverčia judėti ir įtraukia visą publiką. Rokenrolo džentelmenai, kiekvienas su savo charakteriu, tačiau visus vienija vakarėlio energija!

Souled Out

Amžina vasara, saulė, vandenynas ir labiausiai užvedanti funk muzika su Karibų prieskoniu, o gal laukinis kokteilių vakarėlis prie baseino po palmėmis? Būtent tai ir sukuria gyvos muzikos projektas Souled Out“! Rinktiniai visų laikų šokių, Soul, R’n’b ir Funk muzikos hitai atliekami vienų geriausių Lietuvos muzikantų ir soul’o vokalisto iš Berlyno – Federik Nnaji. Projekte atliekamų kūrinių repertuaras labai platus – nuo 8-tame dešimtmetyje išleisto Stevie Wonder Superstitionir užvedančių Disco eros hitų iki šių dienų hitų, tačiau didžiausias dėmesys – 90s eros funk ir r’n’b šokių muzikos jausmui ir energijai. Programa specialiai aranžuota taip, kad visi pajaustų Niujorko ir Los Andželo pakrantės vaibą savo įsimintiniausiame vakarėlyje!