fbpx

Makchu Pikchu

„Makchu Pikchu“ yra grupė – vakarėlis, atliekanti žymiausius ir energingiausius populiariojo roko ir rokenrolo kūrinius su veržlia energija ir užsidegimu. Vokalas, mušamieji, klavišiniai, gitara ir bosinė gitara – derinys subalansuotas šėlti. Šis penketas tuo gyvena ir mėgaujasi! Jiems neužtenka patiems šėlti scenoje jie priverčia judėti ir įtraukia visą publiką. Rokenrolo džentelmenai, kiekvienas su savo charakteriu, tačiau visus vienija vakarėlio energija!

Freaks on Floor

Privatiems renginiams skirto grupės „Freaks On Floor“ projekto programa sudaryta ir specialiai aranžuota aktyviam, šiuolaikiškam, šokti mėgstančiam ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojančiam žmogui. Pagrindinis projekto balsas ir veidas – Justinas Jarutis. Grupė „Freaks on Floor“ net du kartus yra pelniusi „M.A.M.A.“  metų roko grupės apdovanojimą. Justinas programą praturtina savo vyrišku, pašėlusiu žavesiu, charizma ir neišsenkama energija. Grupės siela – būgnininkas Rokas Beliukevičius išskirtinį kūrinių skambesį praturtina įspūdingais tik šiai grupei būdingais roko ritmais. Programoje gyvai atliekami rinktiniai „Freaks on Floor“ kūriniai, dešimtojo dešimtmečio ir šiuolaikiniai šokių ir roko muzikos hitai.

Ši koncertinė programa skirta privatiems įmonių renginiams, gimtadieniams, pašėlusioms vestuvėms.

Friday Feeling

Projektas „Friday Feeling“ – tai energijos ir muzikinės harmonijos pliūpsnis renginyje. Programa sudaryta iš žymiausių šokių muzikos hitų palaipsniui pereina nuo šiuolaikinių šokių muzikos kūrinių iki rokenrolo ir roko stiliaus hitų. Beveik dviejų valandų programoje gyvai atliekami garsių užsienio atlikėjų Billy Elish, Maroon 5, Kungs, Mick Jagger, , Fat Boy Slim, Beastie Boys, Michael Jackson bei Lietuvos grandų Poliarizuoti stiklai, Stasio Povilaičio  ir kt. Hitai. Šokiams užvedantys kūriniai. Stiprus Justino Lapatinsko vokalas ir begalinė energija scenoje bei profesionalių muzikantų kolektyvas kiekviename vakarėlyje sukuria nepamirštamų šokių atmosferą. Ši koncertinė programa rekomenduojama šventiniams verslo renginiams, vestuvėms,asmeninėms ir šeimos šventėms.

 

Rock’N’Roses

Projekte „Rock’N‘Roses“ gyvai atliekami legendiniai roko ir rokenrolo kūriniai, kuriuos puikiai žino kiekvienas. Programoje skamba „Scorpions“, „Queen“, „Roxette“, Robbie Williams „Bon Jovi“ ir kitų atlikėjų muzikiniai garsai. Programa yra sudaryta taip, kad šokėjai patirtų energingą muzikos stilių žaismą pradedant  roko stilistika ir žaismingu rokenrolu pereinant į rimčiausius roko muzikos hitus. Projekto vokalistės – nuostabių balsų duetas – Dileta Kisielienė ir Akvilė Kisielienė klausytojams gerai pažįstamos kaip grupės „Queens of Roses“ narės. Ypatingas sceninis įvaizdis, stiprūs balsai ir šokti verčiantis ritmas verčia pašėlti kiekvieną. Ši koncertinė programa rekomenduojama šventiniams verslo renginiams, asmeninėms ir šeimos šventėms, pašėlusioms vestuvėms.

Rock Me Good

„Rock Me Good“  koncertinę programą sudaro rinktiniai, klausytojams gerai žinomi roko muzikos hitai. Programoje išgirsite tokių roko grandų kaip „AC/DC“, Tina Turner, „Kings of Leon“, „Bon Jovi“, „U2“ ir kt. Kūrinius. Projekto veidas – Augustė Vedrickaitė, koncerto metu uždeganti roko energija, seksualumu, bendravimu su publika. Projekte elektrinėmis gitaromis groja vieni geriausių šių laikų Lietuvos roko gitaros virtuozų – Robertas Semeniukas ir Tomas Varnagiris. Šioje programoje išvysite ir specialiai paruoštą Tomo Varnagirio ir Roberto Semeniuko solo gitarų dvikovą. Užkurti „Rock Me Good“ ugnį scenoje jai padeda profesionalių muzikantų komanda, kurių venomis teka tikras „Highway to Hell“!

Ši koncertinė programa sukurta pašėlusioms vestuvėms, verslo renginiams, gimtadieniams.